Kayıt & Katılım Ücreti

   Kongre Kayıt Ücreti

Erken Kayıt

(14 Ağustos 2017 tarihine kadar)

Geç Kayıt

(14 Ağustos 2017 tarihinden sonra)

   Öğretim Elemanı ve diğer*

280 TL

330 TL

   Öğrenci*

200TL

250 TL

   Dinleyici ve Refakatçı**

150 TL

200 TL

* Kayıt ücretine katılım sertifikası, sempozyum çantası, yaka kartı, açılış kokteyli, öğle yemekleri, kahve arası, kongre ve özet kitapçığı dahildir. Katılımcı öğrenciler, bağlı bulunduğu enstitü tarafından verilen geçerli bir öğrenci belgesini kayıt esnasında görevlilere ibraz etmelidirler.

** Kayıt ücretine açılış kokteyli, yaka kartı, öğle yemekleri ve kahve arası dahildir.

KABUL BELGELERİNİZİ SİSTEM İÇERİSİNDE BİLDİRİNİZE GİDEREK TÜRKÇE SİTEDE TÜRKÇE OLARAK "KABUL METNİ" YA DA İNGİLİZCE SİTEDE İNGİLİZCE OLARAK "A LETTER OF ACCEPTANCE" TIKLAYARAK DA ALABİLİRSİNİZ
 

Trakya Üniversitesi Vakfı
T.İş Bankası Trakya Üniversitesi Şubesi
Hesap No: 1301-12099
IBAN No:
TR190006400000113010012099
Kongre ücreti yatırılırken açıklama kısmına "UKECEK 2017 ad soyad" yazılması ve dekontun bir kopisinin e-mail ile bildiri başlığı da belirtilerek celalkaraman@trakya.edu.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Sunumların tam metni istendiği takdirde hakem değerlendirmesinden geçtikten sonra Türkçe ya da İngilizce olarak Acta Biologica Turcica dergisinde ücretsiz basılacaktır. Acta Biologica Turcica web sayfası: http://actabiologicaturcica.com/index.php/abt

Bildirili Katılımcı Kaydı

Kongreye bildirili katılım yapacak olan yazarların bildiri değerlendirme sonuçlarının açıklanmasının ardından Kayıt ücretlerini ödemeleri ve Kongre Yönetim Sistemi üzerinden Katılımcı Girişi yaparak çıkan sol menüden Kongre Kayıt linkine tıklamaları ardından Bildirili Katılımcı Kaydını seçerek çıkan formu doldurmaları gerekmektedir.

Dinleyici ve Refakatçı Kaydı

Dinleyici ve Refekatçı olarak kongreye kayıt olacak kişilerin kayıt ücretlerini ödedikten sonra Kongre Yönetim Sistemine kayıt olmaları ve ardından Katılımcı Girişi yaparak çıkan sol menüden Kongre Kayıt linkine tıklamaları ve Bildirisiz Katılımcı Kaydını seçerek çıkan formu doldurmaları gerekmektedir. Kongre Yönetim Sistemine kayıt olmak için tıklayınız.


15 Ağustos 2017, Salı 10940 defa okundu